دیکشنری و فرهنگ لغات و اصطلاحات فوتبال

 

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
احتراما به استحضار میرساند به یاری خداوند متعال برای نخستین بار در کشور فرهنگ لغات و اصطلاحات فوتبال انگلیسی- فارسی و فارسی- انگلیسی دارای بیش از 5000 واژه ی منفرد و مرکب و همراه با واژه های کلیدی در جملات کاربردی در قالب 700 صفحه تالیف محمد جواد علمی و با مقدمه ی دکتر سید علی اکبر هاشمی جواهری مدیر کل محترم وقت ورزش و جوانان خراسان رضوی و جناب آقای عباس چمنیان ریاست محترم وقت هیئت فوتبال خراسان رضوی و جناب آقای محسن ترکی داور بین المللی فوتبال در سال 1392منتشر گردید.
این فرهنگ شامل لغات مربوط به قوانین داوری فیفا , اصول مربیگری , تکنیک ها و تاکتیک ها , آنالیز فوتبال , روانشناسی در فوتبال , فوتبال در رسانه و سایر لغات مرتبط با بازی فراگیر فوتبال می باشد.
فرهنگ لغات و اصطلاحات فوتبال مرجعی کامل و مورد نیاز برای همه ی دوستداران فوتبال , بازیکنان , داوران , مربیان و مدیران باشگاه ها خواهد بود . ان شاءالله
بسم الله الرحمن الرحیم
رزومه و ویژگی های منحصر بفرد کتاب فرهنگ لغات و اصطلاحات فوتبال
این کتاب پس از چندین سال تحقیق و مطالعه و با زحمات بسیار تهیه و تدوین گردیده و با یاری خداوند متعال در اردیبهشت ماه سال 1392 به چاپ رسیده و دارای ویژگی های ذیل می باشد که در نوع خود تا کنون در کشور و جهان سابقه نداشته است:
1- دارای بیش از 5000 واژه ی منفرد و مرکب در قالب 700 صفحه بوده که عملا باعث می شود خواننده علاوه بر آشنایی با زبان فوتبال , توانایی خود را در فراگیری زبان انگلیسی نیز به مراتب افزایش دهد.

2- دارای تخصصی ترین اصطلاحات فوتبال است که در هیچ فرهنگ لغت و کتاب داخلی یا خارجی به صورت یکجا و تجمعی قابل دسترس نمی باشد.

3- دارای 260 جمله ی کاربردی با ترجمه ی فنی است که در آنها از واژه های کلیدی در فوتبال استفاده شده و کاربرد آنها را در جملات به صورت عملی آموزش می دهد.

4- در واقع دو دیکشنری و دو فرهنگ لغت در قالب یک کتاب است و خواننده را از این نظر از هر نوع دیکشنری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در این زمینه بی نیاز می نماید.

5- در تهیه ی آن از 32 منبع و کتاب فارسی و 22 ماخذ و کتاب انگلیسی تخصصی در زمینه ی فوتبال و شاخه های مختلف آن شامل قوانین داوری فیفا , اصول مربیگری , تکنیک ها و تاکتیک ها , آنالیز فوتبال , روانشناسی در فوتبال , فوتبال در رسانه و سایر موضوعات مرتبط استفاده شده است.

6- علاوه بر فوتبال دوستان , این کتاب برای تمامی علاقمندان به ورزش های دیگر که با توپ سر و کار دارند مانند فوتسال , بسکتبال , والیبال , هندبال و … سودمند و مفید خواهد بود.

7- برای اینکه غنا و عمق تلاش ها و تحقیقات در این کتاب تا حدی روشن شود ناگزیر از ذکر تنها چند مثال از میزان جملات تخصصی مرکب , مندرج در آن به شرح ذیل هستیم که امید است توجه علاقمندان را بیش از پیش به خود جلب نماید . ان شاء الله

• 197 ترکیب برای “تمرین” 190 ترکیب برای “بازی” 86 ترکیب برای “ضربه” 81 ترکیب برای “بازیکن”
• 66 ترکیب برای “پاس” 61 ترکیب برای “حرکت” 38 ترکیب برای “توپ” 31 ترکیب برای “دفاع”
• 27 ترکیب برای “زمان”26 ترکیب برای “سابقه” 26 ترکیب برای “مهارت” 26 ترکیب برای “موقعیت”
• 25 ترکیب برای “شوت” 25 ترکیب برای “گل” 25 ترکیب برای “خط” 22 ترکیب برای “خطا”
• 47 ترکیب برای Team
• 38 ترکیب برای Football
• 35 ترکیب برای Defensive
• 32 ترکیب برای Attacking
• 30 ترکیب برای Ball
• 31 ترکیب برای Take
• 29 ترکیب برای Coaching
• 24 ترکیب برای Soccer
• 26 ترکیب برای Pass
• 24 ترکیب برای Player
قیمت: 45000 تومان

برای تماس با ما کافیست از روش های ذیل استفاده کنید:
فاکس02189779588

مدیر مهندسی فنی و فروش مهندس آخوندزاده

تماس با موبایل  09158137040
و یا ارسال پیامک

از طریق Telegram یا Whatsapp با اد کردن 00989158137040
از طریق ایمیل به آدرس iranestedad@gmail.com

 

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دیکشنری و فرهنگ لغات و اصطلاحات فوتبال”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *